Kullanım Talimatı

Açıcı için kullanım talimatı

20'lik veya 30'luk oksidan ile açmanızdır. Hızlı açma özelliğine sahiptir. Isınmasını kontrol etmeniz gerekmektedir. Tavsiyemiz 30'luk ile açmanızdır.

 

Mudax Saç Açıcı

Saçlarınızı boyamayı veya mevcut rengini açmak için estetik bir müdahale mi yaptırmayı düşünüyorsunuz. Bu durumda uluslararası standartlara uygun saç açıcı ürünümüz tam da sizlerin aradığı ürün olabilir. Çünkü sıradan saç açıcılar içeriğinde bulundurduğu orantısız etken maddeler nedeniyle işlem sırasında saçın genetik yapısına zarar verebilmektedir. Dolayısıyla boyama öncesi saçların bu işleme hazır hale gelmesini sağlayan kaliteli içeriği ile Mudax kullanmanızı özellikle tavsiye ediyoruz. Özel ürünümüz Mudax kullanım yönergelerine uyulduğu sürece benzersiz yapısı ile saçlarınıza zarar vermeden istediğiniz estetik görseli yakalamanızı sağlıyor. Mudax saç açıcı ürünümüzü ister boyama öncesi, ister mevcut boyalı saçlarınızın kademeli olarak renginin açılması işleminde gönül rahatlığıyla kullanabileceğinizi lütfen unutmayınız. Mudax ile saçlarınız her zaman bakımlı ve güzel.

 

Mudax Keratin

Estetik görünüm saçlarla başlar. Hassas saçlarınız için İtalya'dan ülkemize getirdiğimiz mucizevî etkileri ile Bakım & Düzleştirme özelliğine sahip Mudax keratin bu alanda yeni bir çığır açıyor. Etken yapısına ilave edilen Keratin sayesinde saçlarınız çok daha çabuk şekil alıyor ve saç diplerini besleyen Protein desteği ile beslenen saç dipleri artık bir başka havada güzel. Üstelik içeriğinde tuz bulunmadığı için ürünümüz değerli saçlarınızı yıpratmadan güzelliğinize güzellik katıyor. Set halinde iki ayrı ambalaj şeklinde sunulan ürünümüzü sizlerin de çok beğeneceğinizi düşünüyoruz. Üretiminin her aşaması Uluslararası standartlarda gerçekleşen saç bakım ürünümüz kıvrılan ve bir türlü şekil almayan saçlara özel olarak imal edildi. Bırakın saçlarınız ahenkli ışıltısı ile parlasın. Mudax keratin muhteşem saçların yeni gözdesi.

MuDaX Şampuan

MuDaX Protein ve Hindistan cevizi yağı içerikli bakım sampuanı ile saçlarınızın fön,maşa ve boya gibi işlemlerden dolayı kaybettiği proteini tekrardan saçlarınıza kazandırır..Yıpranmış,deform olmuş ve kırılmış saçlarınıza canlılık kazandırır ve onarir..

 

Tıkla Anında Konuş